Hír - Változás a tanév rendjében

Tisztelt Egyetemi Polgárok!

A 2022/2023-as tanév megkezdése előtt az Egyetem vezetése módosította a tanév eredetileg tervezett rendjét. A változtatás az alábbi:
-        az UNSECO Egyetemi Sport Nemzetközi Napján (2022. szeptember 20-án) nem lesz tanítási szünet;
-        az őszi szünet 2022. december 12-17. (hétfő- szombat) között lesz, így az őszi félév utolsó tanítási napja és ezzel a szorgalmi időszak vége 2022. december 9-én (levelező munkarendben 10-én) lesz.

A köznevelési intézmények tekintetében a mindenkori általános kormányzati szabályok szerint járunk el. A kollégiumok működése folyamatos.

Az Egyetem egyebekben változatlan működési rendben kezdi meg a tanévet. Esetleges későbbi oktatásszervezési vagy a működést érintő rendelkezésekről megfelelő időben tájékoztatást adunk.

Sikeres tanévet kívánunk Önöknek!
Üdvözlettel:
ELTE Oktatási Igazgatóság”

ELTE Kommunikációs, Marketing és Rekrutációs Igazgatóság (ELTE-KMRI), 2022-09-06 11:09