Hír - 1 % az ELTE Alumni javára

A felajánlással jelentősen hozzájárulhat az egyetemi alapítvány küldetésének sikeréhez, különösen a tehetségek támogatásához.
Az ELTE Alumni Alapítvány a mai napig már több mint 50 tehetséges, rászoruló hallgatót támogatott tanulmányai folytatásában, egyben világlátása szélesítésében. 2023-ban összesen tizenöt hallgató adott be érvényes pályázatot, az alapítvány az ő hallgatói mobilitásukat fejenként 175 000 forinttal támogatta. Az idei év első pályázatán 10 újabb hallgató nyerhet támogatást. Mindez nem jöhetne létre az ELTE Diplomások adományai, az Alumni-közösség jótékonysági kampányai és az éves SZJA 1% felajánlások nélkül.

Kérjük, gondoljon az ELTE tehetségeire és döntsön adója 1%-ának felajánlásáról!

Az SZJA 1%-áról a magánszemélyek 2024. május 21-ig rendelkezhetnek.

További részletek itt találhatóak: https://www.alumni.elte.hu/hu/article/szja-1-segitse-a-jovo-elte-sikereit-felajanlasaval/01/03/2024/2238

ELTE Kommunikációs, Marketing és Rekrutációs Igazgatóság (ELTE-KMRI), 2024-03-19 10:40