Hír - Így tanultok Ti - kutatás

Az UNIside és az MCC egyetemistákat kérdez tanulási szokásaikról az immár hároméves “Így tanultok ti” című kutatásban. Idén a szokásos kérdéseken túl a tehetséggondozásra koncentráló kérdőívet az UNIside Kft. munkatársai 2022 óta minden tavasszal elvégzi, hogy az egyetemre igyekvők könnyebben és hamarabb megtanuljanak tanulni, egymás tapasztalataira, jó gyakorlataira építeni, felfedezni az értékes tartalmakat.
Idén kifejezetten arról kérdezünk, hogyan találtál rá a számodra fontos tehetség területedre és minek a segítségével jöttél rá, miben vagy jó. Célunk, hogy megtaláljátok a helyeteket, jó karrierutat válasszatok és hamar elsajátítsátok, hogyan lehet hamar sikeres egyetemistává, felnőtté válni. A kutatás eredményeit a májusban megjelenő UNI In&Out 2024 Nyár kiadványunkban közöljük majd és online is elérhető lesz majd.

A kérdőívet itt lehet elérni: https://igytanultokti.uniside.hu/

ELTE Kommunikációs, Marketing és Rekrutációs Igazgatóság (ELTE-KMRI), 2024-03-25 11:49