Hír - Viseld Te is is a maszkot!

Általános maszkhasználati kötelezettség az Egyetemen

"A negyedik hullám felfelé ívelő szakaszára tekintettel, a kockázatok csökkentése érdekében közösségi helyiségekben (így különösen tantermekben, ügyfélfogadási helyiségekben, folyosókon) az orrot és szájat eltakaró maszk használata mindenki számára kötelező. Ez alól csak az előadást / szemináriumot / gyakorlati órát tartó oktató képez kivételt. A járvány alakulásától függetlenül folyamatosan meg kell tartani az alapvető egészségügyi szabályokat. Az Egyetem épületeit, létesítményeit, tanóráit kizárólag egészséges, a koronavírus megbetegedés tüneteit nem mutató személy látogathatja.” – rendelkezik az ELTE Járványügyi Operatív Koordináló Testület augusztus 30-án kiadott tájékoztatójában.

ELTE Kommunikációs, Marketing és Rekrutációs Igazgatóság (ELTE-KMRI), 2021-09-14 10:15